محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره صنایع غذایی کواکوا

درباره ما

صنایع غذایی کواکوا فعالیت خود را از سال 1390 و با تولید انواع شیرینی سنتی، ویفر، میشکا، انواع حلوا و ... در زمینی به مساحت 2400 متر مربع با سه سالن تولید، در شهر تبریز شروع به فعالیت نمود.

صنایع غذایی کواکوا با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و به کارگیری نیروهای متخصص و با تجربه، و با شعار «کیفیت کار نخست ماست» محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند.

صنایع غذایی کواکوا در سال 1394 با اجرای تمامی استانداردهای مد نظر موسسه بین المللی حلال، موفق به اخذ گواهی نامه حلال از موسسه Internaional Commerci Divilopment Organization گردید و در حال حاضر محصولات خود را طبق این استاندارد تولید و روانه ی بازار می کند.

این شرکت قصد دارد در آینده و طبق برنامه های تدوین شده، علاوه بر گسترش کمی و کیفی تولیدات فعلی و محصولات جانبی آن، کلیه محصولات حوزه شیرینی های سنتی منطقه را صنعتی سازی نموده و روانه بازار نماید. ارائه خدمات به مشتری، جزء برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران، خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.

شما می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، جهت خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه، و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی اقدام کنید.